, , ,

ZÁSADNÍ INFORMACE – Nová studie zjistila, že přirozená imunita vůči Covid-19 neochabuje ani o 1 %, ale u očkovaných se rozvíjí V-AIDS, syndrom „vakcinací získané imunodeficience.“ Čím více „posilovačů“ tím více V-AIDS a méně skutečné imunity.

ZÁSADNÍ INFORMACE – Nová studie zjistila, že přirozená imunita vůči Covid-19 neochabuje ani o 1 %, ale u očkovaných se rozvíjí V-AIDS, syndrom „vakcinací získané imunodeficience. Čím více „posilovačů“ tím více V-AIDS a méně imunity.

Velké farmaceutické společnosti nebudou financovat výzkum přínosů přirozené imunity. Ani ministerstva zdravotnictví nebo politici, kteří se chovají, jako by je vlastnily tytéž farmaceutické společnosti. Ale pokud máte na zahradě ropný vrt, věci jsou poněkud odlišné. Katarové tedy provedli nezbytný výzkum v nové publikované studii, kterou si můžete prohlédnout zde .

Téměř 90 % obyvatel Kataru tvoří cizinci z více než 150 zemí. Data byla převzata z Katarské národní digitální zdravotnické informační platformy – která je celonárodně komplexní a obsahuje všechna relevantní katarská data. Nejednalo se o vzorek dat. Bylo to všechno. Zde jsou uvedené výsledky referátu…

VÝSLEDEK

Účinnost pre-Omikronové primární infekce proti pre-Omikronové reinfekci byla 85,5 % (95% CI: 84,8-86,2 %). Účinnost dosáhla vrcholu na 90,5 % (95% CI: 88,4-92,3 %) v 7. měsíci po primární infekci, ale do 16. měsíce klesla na ~70 %. Extrapolace tohoto klesajícího trendu pomocí Gompertzovy křivky naznačila účinnost 50 % ve 22. měsíci a <10 % ve 32. měsíci.

Účinnost primární infekce před Omikronem proti reinfekci Omikronem byla 38,1 % (95% CI: 36,3-39,8 %) a s časem od primární infekce klesala. Gompertzova křivka naznačovala účinnost < 10 % do 15. měsíce. Účinnost primární infekce proti těžké, kritické nebo fatální reinfekci COVID-19 byla 97,3 % (95% CI: 94,9–98,6 %), bez ohledu na variantu primární infekce nebo reinfekce, a bez důkazů o ústupu. Podobné výsledky byly nalezeny v analýzách podskupin pro osoby ve věku ≥ 50 let.

Tato zjištění jsem sepsal do tabulky společně s dalším katarským dokumentem, který se nachází zde , o klesající účinnosti vakcíny pro srovnání

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2114114   Studie účinnosti vpichu mRNA Pfizer v Kataru (tabulka 2).

Přirozená imunita tedy poskytuje neutuchající 97,3% dlouhodobou ochranu proti těžké, kritické nebo smrtelné infekci po dobu nejméně 14 měsíců a extrapolací – neomezeně dlouho. Zatímco imunita vakcíny mRNA klesá na 55,6 % někdy po 7 měsících. Možná kolem 12 měsíců? The Expose opakovaně ukázal na základě britských čísel , že očkovaní lidé s větší pravděpodobností zemřou než neočkovaní lidé na Covid a víme, že téměř všichni neočkovaní lidé mají nyní přirozenou imunitu. Ve skutečnosti existuje katarský list, který neochotně dospívá ke stejnému závěru.

https://www.nature.com/articles/s41467-022-30895-3 Pfizer a Moderna „Účinnost vakcíny (proti infekci v Kataru) dosáhla malých, ale statisticky významných negativních hodnot po 7 a více měsících po druhé dávce“.

Takže tato čísla jsou lichotivá pro vakcíny, které se po 6 měsících záměrně příliš nezkoumají. Ale hlavní věcí je, že přirozená imunita vůbec neochabuje ve své schopnosti zachránit vám život. Ani o jedno procento a ani za 14 měsíců. V případě vakcinační imunity se tedy děje něco neobvyklého. Lze to také vidět z nejnovějších celosvětových případů a úmrtí a statistik boosterů…

Indie má nejpomalejší očkovací kampaň a teprve začala s posilovacími dávkami. Má zdaleka nejméně případů a úmrtí na milion, přestože je domovem varianty Delta. Zatímco Německo s nejvyšším příjmem boosteru má nejvyšší počet případů a donedávna také nejvyšší míru úmrtí.

Vidíme tedy, že 2,7 % přirozeně imunních Katarčanů oproti 44,4 % Katarčanů očkovaných společností Pfizer dostalo těžké až smrtelné infekce v období 7 měsíců po 2. očkování (nebo neočkované infekci). To znamená, že přirozená imunita je více než 16x lepší při ochraně Katarů proti těžké až smrtelné infekci než Pfizer po 7 měsících nebo déle po první ochraně.

Otázkou je proč? Proč se ochrana vakcíny Pfizer proti těžké až smrtelné infekci po 6 měsících snižuje za okolností, kdy se přirozená ochrana během 14 měsíců nesníží vůbec?

Údaje o přirozené imunitě kategoricky ukazují, že tělo nezapomíná na lekce, které se naučilo, když vidělo patogen. Takže buď vakcíny neukazují tělu patogen dostatečně (protein spike obsahuje pouze 12½ % všech proteinů v Covid19) a patogen mutuje, aby se dostal kolem vakcíny, nebo vakcína postupně narušuje imunitní systém s časem. Z údajů o počáteční infekci (spíše než o těžké infekci) výše a obecně víme, že ochrana vakcín ubývá velmi rychle, v řádu týdnů proti stejné variantě. Takže ubývání není způsobeno tím, že varianta mění své vrcholové proteiny a tím se vyhýbá vakcíně. Takže to musí být způsobeno tím, že vakcína narušuje a degraduje imunitní systém.

Údaje o počáteční míře infekce v říjnu 2021 velmi jasně ukázaly, že vakcíny týden po týdnu postupně poškozovaly schopnost imunitního systému odolávat počáteční infekci. Ale lidský imunitní systém je úžasný stroj. Má vrstvu po vrstvě obrany proti patogenům. Bylo tedy možné, že vakcíny poškodily pouze první vrstvu obrany proti počáteční infekci, ale nepoškodily poslední vrstvu obrany proti těžké, kritické nebo smrtelné infekci. Ve skutečnosti je to lež, kterou prodávali výrobci vakcín a mainstreamová média a vlády celého světa od té doby, co bylo zjištěno, že vakcíny jsou neúčinné proti počáteční infekci a jako takové jsou odhaleny právě v této publikaci.

Nejnovější verze tohoto podvodu, kterou předal Tony Fauci, vypadá takto…

DR. FAUCI: Jedna z věcí, která je z údajů jasná, [je] to, že i když vakcíny – kvůli vysokému stupni přenosnosti tohoto viru – nechrání příliš dobře, jakoby před infekcí, chrání docela dobře před onemocnění vedoucí k hospitalizaci a smrti . A věřím, že to je důvod, Neile, proč v mém věku, když jsem byl očkovaný a posílený, i když mě to nechrání před infekcí , cítím jistotu, že to sehrálo hlavní roli v ochraně před progresí v těžké onemocnění . – https://www.foxnews.com/media/fauci-admits-covid-19-vaccines-protect-overly-well-infection 

Tony Fauci evidentně nezná katarská data. Pokud byl skutečně dvakrát očkovaný a také dvojnásobně posilován (celkem 4 očkování), pak ano. Kategoricky potvrdil, že vakcíny nechrání před infekcí na dlouhou dobu (jakkoli jste údajně vystaveni mnoha vpichům). Ale protože vakcíny způsobují dlouhodobé progresivní poškození imunitního systému. Byl by na tom lépe, kdyby si žádnou z nich nevzal. 

Vakcíny poskytují v Kataru 16x menší ochranu proti těžké, kritické nebo smrtelné infekci než přirozená infekce po 7 měsících ochrany. Fauci tvrdí, že byl poprvé pozitivně testován 15. června 2022. Vzhledem k jeho roli v životě (nebo přesněji bych měl říci ve smrti) a vzhledem k tomu, že téměř každý neočkovaný člověk má nyní přirozenou imunitu a vzhledem k tomu, že očkování i podle samotného Fauciho je není dobré v prevenci infekce a vlastně podle údajů v Anglii. Skotsko, Kanada, Dánsko, Německo, Austrálie atd. zvyšují šance na infekci, pisatel zjistí, že tomuto tvrzení je nemožné uvěřit – pokud se nikdy předtím netestoval, i když chytil Covid19.. Ale v tom případě je řadový pokrytec, když radí. všichni ostatní, aby se opakovaně otestovali.

Nyní tedy vidíme, že degradace imunitního systému vakcíny VAIDS (Vaccine Acquired Immune Deficiency Syndrome) se nevztahuje pouze na první obrannou linii našeho imunitního systému. Nakonec to ohrozí i naši poslední obrannou linii. Kompromituje nás to do bodu, kdy jsme 16x horší v prevenci závažných nebo kritických nebo smrtelných onemocnění, než bychom byli s přirozenou infekcí (která představuje patogen do naší databáze imunitního systému, ale nepřeprogramuje naše geny na buněčné úrovni). Expose publikoval několik článků, které to dokazují na základě úmrtnosti mezi vaxxed a unvaxxed v několika zemích těsně předtím, než tyto země poté přestaly zveřejňovat inkriminovaná data.

Takže jsme věděli, že vakcíny porážejí celý imunitní systém a vypadalo to, že to bylo kvůli VAIDS. Katarská studie ukazuje, že je to kvůli VAIDS. Protože:

„Váš imunitní systém sám o sobě neztrácí žádnou imunitu (jakkoli ji získá). Ne. Imunita mu musí být odebrána násilím – patogenem (jako je HIV). Vakcíny jsou proto takovým patogenem.“

Váš imunitní systém neví, zda mu byly předloženy virové proteiny z vakcíny nebo z přirozené infekce. V obou případech to tedy dělá totéž. Uloží patogenní proteiny do databáze – trvale. Nezapomíná na ně – nikdy.

Příběh slábnoucí vakcíny je tedy vědecky nepravdivý krycí příběh navržený tak, aby zakryl patogenní povahu vakcín, které poskytují specifickou imunitu Wuhan Alpha, proti níž byly navrženy, a poté aktivně a postupně ničí každou vrstvu ochrany, se kterou musí váš imunitní systém bojovat. viry včetně Covid19, pro jehož zničení musely být také navrženy. Tělo se samozřejmě brání. A data pro jeden úder nikdy neukázala velké škody. Ale čím více bodnutí máte, tím větší poškození imunitního systému způsobíte. Toto není způsobeno Johnem Waynem, Brucem Waynem, Waynem Rooneym nebo Constablem. Je způsobena patogenem, který se maskuje jako vakcína. Vakcinační složka končí svou činnost po 14 dnech, kdy je člověk považován za očkovaného. Po této době už nezbyde nic, co by mohlo ubývat nebo ubývat nebo ubývat. Místo toho existuje trojský kůň, který pokračuje ve své práci po skončení 14denního očkování. Tento patogen je skutečným účelem vpichů Pfizer a Moderna. Stejně jako byli vojáci v trojském koni skutečným darem Tróji od Řeků – ne kůň ze dřeva.

V těchto věcech musím doporučit skvělý projev Royal Society od Marka Kottera z bit.bio. Ukazuje, že změnou maximálně 6 transkripčních faktorů lze změnit kožní buňku na mozkovou buňku nebo jaterní buňku na svalovou a na zakázku lze pěstovat mladé nebo staré buňky jakéhokoli typu. Důsledky toho jsou příliš obrovské na to, abychom je mohli uvažovat. Jeho práce však ukazuje, že by bylo možné změnit také genetický rodičovský původ buňky a zároveň zachovat typ a funkci buňky, pokud by to bylo jeho cílem 

Závěr

Předpovídali jsme v říjnu 2021že očkovaní lidé budou mít do konce roku VAIDS. To jsme odvodili z 5% nárůstu počátečních infekcí u dvakrát očkovaných každý týden ve srovnání s neočkovanými. Takže to byla imunitní nedostatečnost pouze v naší první obranné linii (která se pokouší zabránit počáteční infekci). Výsledkem tohoto typu VAIDS byly tyto směšné nárůsty infekcí Covid19 přímo uprostřed léta, kdy lidé běžně chřipku nedostanou. Co ukazují katarská data a co se každý vyškolený virolog nebo imunolog od začátku učí, je, že získaná imunita neochabuje (jinak než v důsledku HIV nebo nějaké imunitní poruchy). Naše databáze imunitního systému se pomalu nekazí týden po týdnu nebo měsíc po měsíci. Skutečné očkování trvá celý život (pokud není napadeno látkou ohrožující imunitu).

Projevy této první obranné linie VAIDS byly…

1. Nárůst typických virových infekcí, jako je herpes, pásový opar, hepatitida a mnohočetné souběžné virové infekce (jeden z vedlejších účinků HIV) – https://expose-news.com/2022/06/17/usa-gov-covid -riziko-očkování-pásový opar-4925 procent/ 

2. Mimosezónní nárůsty infekcí Covid19.

3. Opičí neštovice narůstající u gayů až na hranici 400 případů denně po celém světě (Ourworldindata) – https://expose-news.com/2022/06/24/monkeypox-only-countries-pfizer-vaccine-great-reset/ 

Ale projevy poslední obranné linie VAIDS jsou… 

1. Syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS) – https://expose-news.com/2022/06/22/sads-renamed-death-by-covid-vaccination/ 

2. Nárůst případů sepse (selhání imunitního systému porazit systémový patogen) – https://expose-news.com/2022/06/13/fully-vaccinated-children-suffering-autoimmune-disease/

3. Nárůst některých typů rakoviny – https://expose-news.com/2022/07/04/evidence-covid-vaccines-cause-ai-ds/

SADS ( Syndrom náhlého úmrtí dospělých ) je termín používaný mezinárodně pro úmrtí, u kterých pitva neodhalí žádnou zjevnou příčinu smrti. Jinými slovy, je to nová příčina smrti vyplývající z nového fenoménu, který platí celosvětově. K jakému celosvětovému lékařskému zásahu došlo v poslední době? Napadá vás nějaký? Napadá vás něco?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *