,

Žádná KAPITULACE, ale „evakuace“. Žádný dobrovolný odchod do ruského ZAJATECKÉHO tábora, ale „příprava na výměnu“.

KAPITULACE V AZOVSTALU

Žádná KAPITULACE, ale „evakuace“. Žádný dobrovolný odchod do ruského ZAJATECKÉHO tábora, ale „příprava na výměnu“.

Takto se buduje stále sílící nedůvěra veřejnosti v mainstreamová média a politická prohlášení podporovatelů okupace Ukrajiny spojenými silami USA, NATO a EU, ze kterého se právě nyní snaží většina občanů bývalé Ukrajiny osvobodit s dopomocí armády Ruské Federeace.

Místo objektivních informací a reálného slovníku, odpovídajícího dané situaci, jsme 24/7 masírování primitivní propagandou, která okatě zveličuje a dojímá se ukrajinskými „úspěchy“ : jednou je to podvodné „vítězství“ v Eurovizi, o kterém dnes již všichni víme, že to byl podvod., ( včetně lidí, kteří si myslí, že „podporují Ukrajinu“), nesmíme vědět ani o hajlování členů ukrajinské „vítězné kapely“ při předávání „vítězné“ ceny. ZDE

Musíme slavit každý náhodný „úspěch“ jednotek NATO na Ukrajině, ale nesmíme vědět o masivních kapitulacích jednotek ukrajinských záložáků ZDE , které posílají s holýma rukama proti tankům ZDE, zatím co jejich důstojníci se odjíždějí vzdát Rusům, jak tvrdí i manželky AZOVanů uvězněných v Mariupolu v tamní ocelárně ZDE, nesmíme vědět, že Kyjev neovládá 80 – 90% všech strategických složek státu, přístavy, ropná a plynová pole, těžbu uhlí ZDE, nemíme vědět o tom, že ony AZOVské „manželky“ jsou kované nacistky ZDE.

Nesmíme vědět co píší o kyjevské armádě a velení zahraniční žoldnéři, kteří se vrátili zpět domů ZDE, ZDE a ZDE a jako bonbónek svědectví našich „hrdinů“ ZDE

Zahraniční žoldnéři, VČETNĚ NAŠICH, byli svědky válečných zločinů pro kyjevských ukrajinců ZDE , nebo jejich přímými obětmi, dosvědčují veškerá obvinění z ruské strany, dosvědčují katastrofální stav ukrajinské armády, dokazují, že jsou to ukrajinci, kdo krade pračky, ledničky a vylupuje trezory, a přesto (tedy hlavně proto) se jejich výpovědi nedostaly do hlavních zpráv a kdo neví kde je přesně hledat, ten je nenajde.

Na území bývalé Ukrajiny, která je kvůli okupaci spojených sil USA, EU a NATO již 8 let okupována dosazenými ukronacisty, se vede občanská válka, ve které se snaží získat ZPĚT kontrolu nad svou zemí lidí, kteří na Ukrajině před rokem 2014 oprávněně a demokraticky vládli ZDE, ZDE, ZDE a ZDE . Pozvali si na pomoc legálně a legitimně Ruskou Federaci a protože naopak nelegitimní kyjevský režim, který nevzešel ze svobodných voleb na celém území Ukrajiny, s podporou okupačních sil USA, EU a NATO vedl genocidní válku, proti ruskojazyčným občanům Ukrajiny, Ruská Federace jim zákonným způsobem, v souladu s mezinárodním právem vyhověla a postavila se na stranu lidí, kterým USA, EU a NATO společně s ukronacisty ukradli jejich prezidenta, premiéra, vládu i parlament teroristickým majdanským pučem, KTERÝ PROBĚHL PROTI vůli VĚTŠINY voličů na území tehdejší Ukrajiny.

Pravda začíná pomaličku probublávat a já ve své podstatě pouze děkuji všem prkyjevským vlaječkářům i presstitutům, kteří svou jednostrnnou masírkou unavují den co den stále více lidí.

Líbil se Vám tento článek?

Prosím pomozte nám šířit naše informace sdílením všemi dostupnýmy způsoba a zvažte prosím finanční podporu našeho projektu. Lháře a podvodníky, kteří námi manipulují si platit ze zákona musíme, bez dobrovolného daru těm, kteří Vám chtějí přinášet pravdivé a ověřitelné informace, nám zůstanou pouze nedobrovolně placené lži.

DĚKUJEME, tým VOLNÉHO bloGu

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *