, , , ,

Vědci dospěli k závěru, že vakcíny COVID přeprogramují imunitní systém, což způsobí, že lymfocyty napadnou životně důležité orgány

Přestože masové úmrtnosti jsou spojeny s vakcínami mRNA Covid-19, zavádění této experimentální léčby stále pokračuje.

Nezáleží na tom, že Pfizer i FDA věděly, že během prvních tří měsíců od zavedení vakcíny Covid zemřelo 1 223 lidí , povolení k nouzovému použití stále pokračovalo.

Zdroj

Klasifikace úmrtí po očkování jako „nevysvětlitelná úmrtí“ je nejen nevědecké, ale také nečestné a nemorální. Patologové a soudní lékaři nemají jinou možnost, než prozkoumat, jak tyto vakcíny zabíjejí určité lidi. Pitvy a patologické důkazy ukazují , že vakcíny covid vyvolávají kardiovaskulární poškození, imunitní depleci a vážné autoimunitní stavy.

Němečtí patologové předkládají mikroskopický důkaz, že popichování covidem způsobuje „vzpoury lymfocytů“ – vedoucí k selhání orgánů

Němečtí profesoři patologie Arne Burkhardt a Walter Lang uspořádali tiskovou konferenci, na které představili deset pitev lidí, kteří zemřeli krátce po očkování proti Covid-19.

Lidé ve studii byli všichni starší 50 let a zemřeli v různých intervalech během dvou týdnů po očkování. Po mikroskopickém studiu vzorků tkáně zesnulého našli patologové v každém vzorku něco neobvyklého, ale běžného.

Patologové uvádějí výskyt „vzpoury lymfocytů“ mezi deseti pitvanými těly. Patologové našli obscénní počet lymfocytů v několika tkáních, včetně jater, ledvin, sleziny a dělohy. Lymfocyty agresivně napadaly tkáň v těchto orgánech a způsobily poškození orgánů.

Tato autoimunitní noční můra je více než pravděpodobně život ohrožujícím důsledkem očkování proti Covid-19. Burkhardt a další dva patologové potvrdili, že vakcíny zahájily tuto patogenezi u pěti z deseti zkoumaných případů. Ve dvou případech bylo očkování označeno za „pravděpodobnou“ příčinu smrti. Jeden případ musí být ještě vyhodnocen a další dvě úmrtí jsou „spíše shodná“ nebo „možná“ způsobená vakcínou.

Německý lékař, profesor Peter Schirmacher, vyšetřoval čtyřicet pitev lidí, kteří zemřeli do dvou týdnů po očkování proti covidu-19. Ukázal mikroskopické detaily vážného poškození tkáně způsobeného vakcínami; dospěl k závěru, že jedna třetina lidí zemřela na očkování přímo, buď na trombózu mozkových žil nebo autoimunitní onemocnění.

Covid Injections přeprogramuje vrozený a adaptivní imunitní systém a sníží hladiny interferonu proti budoucím infekcím

Mnoho úmrtí po vakcinaci není připisováno vakcíně, protože lymfocytární myokarditida je zřídka detekována makroskopicky a není rozpoznána histologicky. I když se tento zdravotní problém po očkování proti Covid-19 vyskytuje častěji u mladých a starých lidí, lymfocytární myokarditida je často mylně považována za obecný infarkt a přičítána jiným příčinám.

Dr Burkhardt vysvětluje, že mezi nejsmrtelnější vedlejší účinky vakcíny patří autoimunitní jevy. Mezi zemřelými byla zjištěna tři extrémně vzácná autoimunitní onemocnění. Mezi ně patřil Sjogrenův syndrom, leukoklasmická vaskulitida kůže a Hashimotova choroba. Mezi další život ohrožující nežádoucí účinky patří snížení funkce imunitního systému, poškození cév, vaskulitida, perivaskulitida a shlukování erytrocytů.

Jedna studie poskytuje další důkazy , že vpichy Covid přeprogramují vrozený a adaptivní imunitní systém a připraví tělo na oslabení imunity, narušení virem a rakovinu. Vědci pozorovali, že imunitní buňky „dvojitě očkovaných“ produkovaly podstatně méně interferonu (IFN-?), když byly stimulovány později.

„To může bránit počáteční vrozené imunitní reakci proti viru, protože se ukázalo, že defekty v TLR7 vedou ke zvýšené náchylnosti k COVID-19 u mladých mužů,“ napsali vědci. Stručně řečeno, očkovaní mají kritické aspekty jejich vrozeného imunitního systému oslabené a vyčerpané. Tato imunitní deplece nemusí být nikdy spojena s vakcínou, protože jako příčina může být vždy označena nová varianta infekce nebo diagnóza rakoviny.

Zdroj

Burkhardt kritizoval současné lékařské kódovací standardy používané pro dokončování úmrtních listů. Označil je za „zcela nevhodné“ a „nakonec staticky bezcenné“, protože dělají vágní zobecnění a neodkazují na konkrétní patologické důkazy. Jak mohou úředníci veřejného zdraví a lékaři dosáhnout pokroku v oblasti Covid-19 a účinných preventivních opatřeních, pokud se příčina smrti zjevně zobecňuje a patologické důkazy jsou ignorovány?

Poslechněte si více od Dr. Burkhardta:

  ZDROJ: The Exposé https://expose-news.com/2022/08/24/covid-vaccines-cause-lymphocytes-to-attack-organs/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *