Opičí neštovice? Hepatitida? Syndrom náhlého úmrtí dospělých? Něco je velmi špatně a je to kvůli vakcínám proti Covid-19

Home » News » Opičí neštovice? Hepatitida? Syndrom náhlého úmrtí dospělých? Něco je velmi špatně a je to kvůli vakcínám proti Covid-19

Opičí neštovice? Hepatitida? Syndrom náhlého úmrtí dospělých? Něco je velmi špatně a je to kvůli vakcínám proti Covid-19

OD  ON 

Připadá nám to, jako bychom nemohli vydržet jediný týden, aniž bychom v tuto chvíli neslyšeli o opětovném výskytu nebo vzniku nemoci nebo nemoci.

Zaznamenali jsme záhadné propuknutí hepatitidy mezi dětmi, nárůst „syndromu náhlého úmrtí dospělých“ a vláda Spojeného království vyhlásila „národní incident“ poté, co údajně objevila virus obrny v Anglii .

A nyní generální ředitel Světové zdravotnické organizace přehlasoval Světovou zdravotnickou organizaci, aby sama prohlásila údajné vypuknutí opičích neštovic za stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu.

Všechna tato ohniska následují údajnou pandemii Covid-19 a ke všem z nich dochází „shodou okolností“ poté, co miliony lidí na celém světě dostaly injekci experimentální mRNA vakcíny Covid-19.

Ale právě proto bychom neměli být tak překvapeni. Protože vše, čeho jsme svědky, jsou důsledky poškození, které tyto experimentální vakcíny způsobily milionům imunitních systémů po celém světě.

Oficiální vládní údaje to dokazují a naznačují, že poškození je tak závažné, že u očkovaných proti Covid-19 se ve skutečnosti rozvíjí syndrom získaného selhání imunity.

Podívejme se na několik nedávných nemocí a virů, které jsou zveřejňovány v hlavních médiích.

Dne 22. června oznámila Agentura pro ochranu zdraví Spojeného království (UKHSA) ve spolupráci s Agenturou pro regulaci léčiv a zdravotních produktů (MHRA), že objevila poliovirus ve vzorcích odpadních vod odebraných z London Beckton Sewage Treatment Works.

Zdroj

Poslední případ divoké obrny nakažených ve Spojeném království, byl potvrzen v roce 1984. Spojené království bylo prohlášeno za prosté obrny v roce 2003. Dohled nad odpadními vodami se rozšiřuje s cílem posoudit rozsah přenosu a určit místní oblasti pro cílená opatření.

Přibližně od poloviny května 2022 jste s největší pravděpodobností slyšeli nebo viděli slovo Monkeypox mnohokrát zmiňované v mainstreamových médiích. Pokud ne, pak se chystáte.

Je to proto, že v sobotu 23. července 2022 generální ředitel Světové zdravotnické organizace, Dr. Terdros, přehlasoval Světovou zdravotnickou organizaci, aby sama prohlásila údajné vypuknutí opičích neštovic za stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu. ( zdroj )

Údajně poprvé od svého objevení mezi lidmi v Africe před více než 50 lety virus opičích neštovic cirkuluje v několika zemích včetně USA, Velké Británie, Kanady, Brazílie, Austrálie a většiny Evropy ve stejnou dobu.

Ale stane se, že každá jednotlivá země, kde údajně kolují opičí neštovice, je také zemí, která distribuovala injekci Covid-19 společnosti Pfizer svým obyvatelům; s výjimkou některých zemí v Africe, kde je tato nemoc endemická posledních 50 let nebo tak.

 Klikněte na níže uvedený obrázek a dlouze se podívejte, abyste porovnali, které země nahlásily případy opičích neštovic WHO od května 2022 a které země distribuovaly injekci Covid-19 od společnosti Pfizer.

Každá země, která nahlásila případy opičích neštovic, také distribuovala bodnutí Pfizer. A je jen hrstka zemí, kde byl proveden útok Pfizer, které neohlásily případ opičích neštovic WHO.

Dále máme hepatitidu.

Dne 15. dubna 2022 vydala Světová zdravotnická organizace globální varování o nové formě těžké akutní hepatitidy s neznámou etiologií (příčinou), která postihuje dříve zdravé děti. Testy vyloučily všechny dříve známé viry hepatitidy.

Oznámení přišlo poté, co Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) nedávno zjistila vyšší než obvyklou míru zánětu jater (hepatitidy) u dětí.

Bylo potvrzeno, že infekce hepatitidou zasáhla děti v nejméně dvanácti různých zemích, přičemž většina těchto případů vzrostla ve Spojeném království.

Pamatujete si to staré přísloví?

„Čekáte sto let na pandemii a pak přijdou tři až čtyři najednou.“

Samozřejmě, že ne. A všechny tyto zdravotní mimořádné události nevznikají kvůli nějaké nešťastné náhodě. Dochází k nim, protože injekce Covid-19 způsobují, že se u příjemců rozvine syndrom získaného selhání imunity, a my to můžeme dokázat.

Vlády již měsíce zveřejňují údaje, které silně naznačují, že injekce Covid-19 poškozují imunitní systém natolik, že se u příjemců rozvíjí nějaká nová forma syndromu získané imunitní nedostatečnosti (AIDS). Nejspolehlivějším příkladem toho je Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA).

Následující graf ukazuje účinnost vakcíny proti Covid-19 u trojnásobně očkované populace v Anglii ve 3. , 7. a 13. týdnu zpráv UKHSA Vaccine Surveillance z roku 2022 –

To se rozhodně neblíží k 95% účinnosti uváděné společností Pfizer, že?

Následující graf ukazuje míru úmrtnosti na Covid-19 na 100 000 jedinců podle stavu očkování mezi 28. únorem a 27. březnem 22. Míra neočkovaných případů byla převzata ze strany 45 UKHSA Vaccine Surveillance Report – týden 13 – 2022 a dvakrát očkovaní četnost případů byla vypočítána s počtem úmrtí uvedených na straně 44 téže zprávy –

Výše uvedená čísla dokazují, že injekce Covid-19 poškozují imunitní systém, protože účinnost vakcíny není ve skutečnosti měřítkem vakcíny, je měřítkem imunitního systému.

Vakcíny Covid-19 instruují tělo, aby produkovalo spike (S) protein původního viru Covid-19. Předpokládá se, že imunitní systém zbaví tělo těchto vyrobených spike proteinů a nezapomene to udělat, pokud se někdy v budoucnu setká se „skutečným“ virem.

Proto čísla UKHSA dokazují, že imunitní systém očkovaných funguje mnohem hůře než imunitní systém neočkovaných.

Vědecká studie také zjistila, že vakcíny Covid-19 potlačují vrozený imunitní systém.

Studie s názvem „ Vrozené potlačení imunity vakcínami SARS-CoV-2 mRNA: Úloha G-kvadruplexů, exozomů a mikroRNA “ byla zveřejněna 21. ledna 22 a představuje řadu důkazů, že genetické modifikace zavedené mRNA Covid -19 vakcín má různé důsledky pro lidské zdraví.

 

Zdroj

 

Tyto zahrnují –

 • potenciálně přímá příčinná souvislost s neurodegenerativním onemocněním;
 • myokarditida;
 • imunitní trombocytopenie;
 • Bellova obrna;
 • nemoc jater;
 • narušená adaptivní imunita;
 • zvýšená tvorba nebo tvorba nádoru nebo nádorů;
 • a poškození DNA

Celý rozpis studie si můžete přečíst zde .

Je běžnou mylnou představou, že syndrom získané imunodeficience (AIDS) je způsoben pouze virem HIV. Tohle prostě není pravda.

Získaná (nebo sekundární) imunodeficience je jednou z hlavních příčin infekcí u dospělých. Tyto poruchy imunodeficience ovlivňují váš imunitní systém částečně nebo jako celek, takže vaše tělo je snadným cílem pro několik nemocí a infekcí. ( zdroj )

Když poruchy imunodeficience ovlivňují váš imunitní systém, vaše tělo již nemůže bojovat s bakteriemi a nemocemi. ( zdroj )

Sekundární imunodeficitní poruchy může způsobit několik faktorů v prostředí. ( zdroj )

Některé běžné jsou:

 • Radiační nebo chemoterapie, které mohou vést k sekundární imunodeficienci známé jako neutropenie
 • Infekce způsobené virem lidské imunodeficience (HIV) mohou vést k syndromu získané imunodeficience (AIDS).
 • Leukémie, rakovina, která začíná v buňkách kostní dřeně a může vést k hypogamaglobulinémii – typu sekundární imunodeficience
 • Podvýživa, která postihuje až 50 % populace v nerozvinutých zemích a způsobuje, že lidé jsou náchylní k infekcím dýchacích cest a průjmům

Ale některé z méně častých příčin zahrnují drogy nebo léky. ( zdroj )

Je tedy zcela možné, že lék nebo droga způsobí syndrom získané imunodeficience. A výše uvedené důkazy naznačují, že injekce Covid-19 by měla být přidána na seznam.

Jak jinak si vysvětlit údaje z USA, které ukazují, že 51 procent všech nežádoucích účinků spojených s AIDS hlášených od roku 2000 bylo hlášeno v roce 2021 a dalších 16 % bylo hlášeno v roce 2022 zatím?

Zdrojová data

Jak jinak si vysvětlit 1 919% nárůst běžné rakoviny spojené s AIDS, který byl hlášen v roce 2021 systému hlášení nežádoucích příhod vakcín Centra pro kontrolu nemocí v USA v porovnání s průměrem let 2000 až 2020?

Zdrojová data

Opravdu máme věřit, že jde jen o nešťastnou náhodu? Nebo jsme svědky toho, jak americká veřejná hlásí Centers for Disease Control, že injekce Covid-19 u nich způsobují rozvoj syndromu získané imunodeficience?

Soudě podle skutečnosti, že nemůžeme vydržet ani jeden týden, aniž bychom se nedoslechli o opětovném objevení se nebo objevení se nemoci nebo onemocnění, půjdeme s tím druhým.

Data z reálného světa nelžou. Něco je velmi špatně a je to kvůli injekcím Covid-19.

 

Zdroj:  https://expose-news.com/2022/07/24/monkeypox-hep-sads-covid-vaccine-injury-coverup/?cmid=eabd4265-9048-4605-b169-55ca8dced5bc


Sdílet článek

[Sassy_Social_Share]

Hlavní témata


Vlastenecké setkání 13.8.2022 zámek Příčovy u Sedlčan


Superkrize: Cena plynu na burze v Amsterdamu prolomila hranici 223 EUR za 1 MWh po šokujícím oznámení Gazpromu, že německý Siemens odmítl opravit turbínu z právě odstavené druhé větve Nord Stream 1 s odkazem na sankce EU, USA a Kanady proti Ruské federaci! Na burze vypukla panika, Nord Stream 1 se už do plného provozu zřejmě nevrátí a Moskva tak bude tlačit Berlín do zprovoznění politicky zablokovaného Nord Stream 2 v co nejkratší době! Podle Bloombergu stojí německá vláda před největším ponížením ve své moderní historii!


Zpráva britského guvernéra připouští, že 18,9 milionu lidí v Anglii stále zůstává neočkovaných a 50 % země odmítlo booster, ale 90 % úmrtí na COVID od dubna patřilo mezi třikrát očkované


Sledovat TV
Sledujte nás


Facebook-f


Twitter


Vk


Twitch


Rss


Rss


Rss


Partneři webu


Logo volný bloG


Podpořit Volný BloG Důvěrně

důvěrný dar

Podpořit Volný BloG Transparentně

transparentní dar

Zde Vložte Text Nadpisu


Podobná témata

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *