, , ,

Korupce: Vládní dokumenty dokazují, že Bill Gates je primárním sponzorem britského lékového regulátora, přestože vlastní hlavní podíly ve společnostech Pfizer & BioNTech

OD THE EXPOSÉ ON  • 

Vyšetřování odhalilo, že Nadace Billa a Melindy Gatesových je hlavním sponzorem britské Agentury pro regulaci léčiv a zdravotních produktů a nadace také vlastní hlavní podíly ve společnostech Pfizer a BioNTech.

Agentura pro regulaci léčiv a zdravotních produktů (MHRA) prodloužila nouzovou autorizaci pro aplikaci Pfizer / BioNTech mRNA ve Spojeném království, aby ji mohla 4. června 2021 podávat dětem ve věku od 12 do 15 let.

V té době, generální ředitelka MHRA, Dr. June Raineová, uvedla, že MHRA „pečlivě přezkoumala údaje z klinických studií u dětí ve věku 12 až 15 let a dospěla k závěru, že vakcína Pfizer je v této věkové skupině bezpečná a účinná a že její přínosy převáží jakékoli riziko“.

Jsme zvědaví, zda doktorka June Raineová a MHRA vůbec četli výsledky extrémně krátké a malé studie. Pokud ano, pak by viděli, že 86 % dětí ve studii trpělo nežádoucími reakcemi v rozsahu od mírné až po extrémně závažnou.

Pokusu se zúčastnilo pouze 1 127 dětí, ale pouze 1 097 dětí ho dokončilo, přičemž 30 z nich se nezúčastnilo poté, co jim byla podána první dávka vpichu Pfizer. Výsledky neuvádějí, proč 30 dětí nepokračovalo v dokončení studie.

Informace jsou veřejně dostupné a obsažené v informačním listu FDA, který si můžete prohlédnout  zde  ( viz strana 25, tabulka 5 a dále ).

Nikdy nebylo pochyb o tom, že MHRA vydá nouzové povolení pro vakcínu Pfizer/BioNTech k použití u dětí, když uvážíte, že jistý pan Bill Gates vlastní podíly ve společnostech Pfizer i BioNTech a je hlavním sponzorem MHRA .

Nadace Billa a Melindy Gatesových koupila akcie společnosti Pfizer již v roce 2002 a v září 2020 Bill Gates zajistil, že hodnota jeho akcií stoupne, když v rozhovoru pro CNBC oznámil mainstreamovým médiím, že považuje úder Pfizeru za lídra v Závod o očkování proti Covid-19.

„Jediná vakcína, která by, pokud by vše šlo perfektně, mohla požádat o licenci pro nouzové použití do konce října, by byla Pfizer.“

Nadace Billa a Melindy Gatesových také „shodou okolností“ koupila v září 2019 akcie společnosti BioNTech v hodnotě 55 milionů dolarů , těsně před vypuknutím údajné pandemie Covid-19.

MHRA obdržela grant od nadace Bill & Melinda Gates Foundation v roce 2017 ve výši 980 000 GBP na „spolupráci“ s nadací. Žádost o svobodu informací, na kterou MHRA odpověděla v květnu 2021, však odhalila, že současná úroveň grantového financování obdrženého od Gatesovy nadace činí 3 miliony $ a pokrývá „řadu projektů“.

Můžeme skutečně důvěřovat MHRA, že zůstane nestranná, když jejím hlavním sponzorem je nadace Bill & Melinda Gates Foundation, která také vlastní akcie společností Pfizer a BioNTech? Myslíme si, že ne.

ZDROJ: The Exposé https://expose-news.com/2022/09/15/bill-gates-mhra-pfizer-corruption/

2 replies
  1. Marie
    Marie says:

    Tento podčlověk (jinak nazvat nelze když dělal pokusy na dětech!) je psychopat a bude Velmi nutné ho uzavřít na psychiatrii a nechat jej do konce jeho života tam (a to používám pouze ty slabší výrazy). Jinak by zničil a utrápil další jiné děti a nejen je. Tohle musíme zarazit a ihned.

    Odpovědět

Trackbacks & Pingbacks

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *