, ,

Americké město „vyšetřuje a trestá ty, kteří se odváží vyjádřit protichůdné názory“

„Vláda nemá právo jednoduše penalizovat projevy, se kterými nesouhlasí“

Bob UnruhAutor Bob Unruh
Publikováno 28. srpna 2022 ve 14:45

(Image by Christopher Ross from Pixabay)

(Image by Christopher Ross from Pixabay)

Představitelé města v La Crosse ve Wisconsinu, kteří nedávno přijali bod programu pro LGBT tím, že zakázali „poradenství“, které se snaží „změnit“ sexuální orientaci člověka, jsou varováni, že se kvůli tomu mohou dostat do problémů.

Ústavní potíže.

 

 

„Nařízení La Crosse hrozí rodičům, ministrům a poradcům mimo jiné trestem, pokud sdílejí upřímné názory na otázky sexu a genderu s dětmi, které mají v péči,“ vysvětlil Anthony LoCoco, zástupce právního zástupce WILL, Wisconsin Institute for Law. & Svoboda.

„Je to zákon černého písma, že vláda nemá právo jednoduše penalizovat projevy, se kterými nesouhlasí. La Crosse musí přehodnotit své činy.“

TRENDING: Jak být součástí Boží rodiny

Organizace uvedla , že zveřejnila veřejný dopis Společné radě La Crosse poté, co její členové přijali nařízení, které „porušuje svobodu projevu, náboženskou svobodu a záruky rodičovských práv“.

Ty se nacházejí ve státních a federálních ústavách.

Reklama – příběh pokračuje níže

 

Zakazuje „značné množství projevů o otázkách sexu, sexuální orientace a genderové identity,“ uvedla organizace.

Situace nastala přijetím vyhlášky č. 5220, která zakazuje „jakékoli praktiky nebo léčby nabízené nebo poskytované spotřebitelům, včetně psychologického poradenství, které se snaží [sic] změnit sexuální orientaci nebo genderovou identitu osoby, včetně snahy o změnu chování nebo genderové projevy nebo k odstranění nebo omezení sexuální nebo romantické přitažlivosti nebo citů vůči jedincům stejného pohlaví.“

Užívají si Američané v současné době ve skutečnosti svobodu slova?
    Vyplněním tohoto průzkumu máte nárok na bezplatné aktualizace novinek WND. Můžete se kdykoli odhlásit. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů a Podmínkami použití .

WILL však zdůraznil, že město zároveň výslovně umožňuje „poradenství, které poskytuje pomoc osobě procházející změnou pohlaví, nebo poradenství, které poskytuje přijetí, podporu a porozumění osobě nebo usnadňuje její zvládání, sociální podporu a identitu. průzkum a rozvoj, včetně intervencí neutrálních vůči sexuální orientaci, aby se zabránilo nezákonnému chování nebo nebezpečným sexuálním praktikám nebo se s nimi vypořádalo, pokud takové poradenství neusiluje o změnu sexuální orientace nebo genderové identity jednotlivce.“

Výsledkem, varoval město WILL, je „rozsáhlý a vágní zákaz znevýhodněných projevů“ a uvedlo, že rodiče a ministři mohou čelit městským trestům jen za to, že sdílejí své náboženské názory na otázky pohlaví.

Tamní policejní úředníci potvrdili, že obavy vyjádřené WILL jsou opodstatněné, protože budou „vyšetřit“ a „pokud to bude vhodné, podniknou donucovací opatření“.

Reklama – příběh pokračuje níže

 

V dopise radě od Ricka Esenberga, prezidenta WILL a dalších, se vysvětluje: „Město La Crosse rozhodlo, že nejlepší využití omezených městských zdrojů je proniknout do některých z nejhlubších ontologických, morálních a náboženských debat. naší doby – význam a správné cíle sexu, pohlaví a sexuální přitažlivosti – prohlašovat jednu stranu za „vítěze“ a vyšetřovat a trestat ty, kteří se odváží vyjádřit protichůdné názory.“

Strategie města, zdůrazňuje WILL, nebyla ani schopna splnit požadavky Světového odborného sdružení pro transgenderové zdraví, když umožňovala poradenství potvrzující změnu pohlaví, ale zakazující jakoukoli jinou.

Tento standard WPATH poznamenává, že přechody u raných dětí jsou „kontroverzní“.

Právní tým poukázal na to, že omezení řeči je tak široké, že jednoduchá vyjádření Písma by mohla být považována za porušení.

Reklama – příběh pokračuje níže

 

Navrhlo, aby rada strategii zrušila, nebo očekávala žalobu.

Již 25 let vám WND směle přináší novinky, na kterých opravdu záleží. Pokud oceňujete naše křesťanské novináře a jejich jedinečně pravdivé zpravodajství a analýzy, pomozte nám a staňte se WND Insider!

Obsah vytvořený WND News Center je k dispozici pro opětovné zveřejnění zdarma kterémukoli oprávněnému vydavateli zpráv, který může poskytnout široké publikum. Chcete-li získat licencování našeho původního obsahu, kontaktujte prosím licensing@wndnewscenter.org .

PODPORUJTE PRAVDIVOU NOVINÁŘSTVÍ. PŘISPĚJTE NÁSPĚVEK NA NEZISKOVÉ ZPRÁVY WND. DĚKUJI!

 

 
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *