, ,

AŽ 23% POKLES PORODNOSTI NA TCHAJ-WANU PO „VAKCINAČNÍ “ KAMPANI.

Podle zprávy tchajwanské vlády klesla porodnost v květnu 2022 o 23,24 % ve srovnání s květnem 2021.

Byla vložena historická data porodnosti z Macrotrends za roky 2009-2021 a přidán rok 2022. Je zřejmé, že rok 2022 neskončil a počet tchajwanských dětí, které se mají narodit letos (nebo během následujících 12 měsíců), není znám. Níže uvedený graf je tedy ilustrací toho, co by se stalo v příštích 12 měsících, pokud by pokles o 12,24 % zůstal konstantní.

Co se stalo na Tchaj-wanu?

Zdravotní experti obviňují Covid ze všech druhů zdravotních problémů, které postihují ty, kterým doporučili se očkovat. Není to vakcína, říkají, je to Covid. Snažili jsme se vás chránit vakcínou. Ale stejně jste dostali Covid kvůli zlým antivaxerům a vaše problémy jsou způsobeny Covidem – to je jejich vysvětlení.

S jistotou však víme, že pokles porodnosti na Tchaj-wanu NENÍ způsoben Covidem. Ano, Tchaj-wan právě teď trpní strašlivou pandemií COVID (přestože je 91 % proočkovaných), nicméně Covid na Tchaj-wanu začal až kolem 21. dubna 2022 a nemohl moc ovlivnit květnovou porodnost.

Chcete-li zjistit, co by mohlo způsobit extrémní pokles porodnosti, vraťte se o 9 měsíců zpět od května 2022, tedy do září 2021.

Tchaj-wan byl vzorem pro úspěšné očkování. 91 % všech obyvatel Tchaj-wanu dostalo dávku vakcíny. Do 1. října 2021 dostalo vakcínu proti Covidu 56 % VŠECH lidí na Tchaj-wanu.

Dostali poměrně obvyklou směs „bezpečných a účinných“ vakcín AstraZeneca, Moderna a Pfizer.

Lidé na Tchaj-wanu si byli jistí, že Covid-19 končí u každého očkovaného člověka a pokračovali ve svém životě.

Lze pochybovat, že si lidé na Tchaj-wanu na konci září něčeho všimli. Věděli s jistotou, že jejich vakcíny jsou bezpečné, účinné a neovlivní jejich spermie ani těhotenství. Pokračovali v rodinných plánech stejně jako předtím, docházelo k plánovaným i neplánovaným těhotenstvím.

Za devět měsíců porodilo pouze 77 % očekávaného počtu maminek.

Začnou se obyvatelé Tchaj-wanu ptát svých úřadů, co se to děje?

ZÁBLESK NADĚJE

Pokud máte rádi miminka, děti a vnoučata, pravděpodobně jste už naštvaní a přemýšlíte, co bude s námi všemi. Za zmínku stojí možnost, která (i když asi nepravděpodobná) může způsobit, že tento pokles porodnosti bude pouze dočasný.

Je známo, že vakcíny Covid „narušují menstruační cyklus“ a snižují počet spermií. Je možné, že některé ženy po dobu několika měsíců nemohly kvůli těmto poruchám otěhotnět. Protože všechny tchajwanské ženy byly očkovány téměř ve stejnou dobu, tato narušení způsobila strmý pokles porodnosti.

I v tuto možnost můžeme doufat. Pravděpodobně však uvidíme opak a snížení porodnosti bude trvalé. Proč? Protože očkování mladých lidí bylo trestné. Nebyla to chyba.

Podobné zločiny NEJSOU páchány za účelem dosažení dvouměsíčního poklesu porodnosti. Samozřejmě, že ne všichni lidé účastnící se očkovacích kampaní měli takové zlověstné úmysly. Je ale možné, že některé osoby nahoře měly kriminální motivy, které neprozradily.

Opět je možné, že se předchozí odstavec ukáže jako neopodstatněný.

Čas ukáže.

ŘEKLI NÁM, ŽE JE TO BEZPEČNÉ

Tato kontrola faktů z 5. prosince 2020 říká, že vakcína je rozhodně bezpečná pro těhotenství, „protože neexistuje žádný důkaz, že je nebezpečná“. Nebyla provedena žádná studie specificky zaměřená na těhotenství a plodnost. Jen nám lhali, že je to bezpečné – ale nevěděli to.

Zdroj: https://igorchudov.substack.com/p/depopulation-of-taiwan

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *