, , , , , ,

14 mladých kanadských lékařů zemřelo po očkování. Za normálních okolností by to bylo ~0 za 30 let. Steve Kirsch v tomto článku píše: Toto je seznam doktorů, o kterých se můj přítel lékař v Kanadě dozvěděl pasivně. Za posledních 30 let neslyšel ani o jednom takovém úmrtí. Ani o jednom. Nyní jich je nejméně 14. Více v článku.

Originál článku publikován ZDE: 7. srpna 2022 Překlad: David Formánek ZDE

Steve Kirsch: Toto je seznam doktorů, o kterých se můj přítel lékař v Kanadě dozvěděl pasivně. Za posledních 30 let neslyšel ani o jednom takovém úmrtí. Ani o jednom. Nyní jich je nejméně 14.

Shrnutí

Můj přítel lékař v Kanadě slyšel o 15 úmrtích kanadských lékařů za posledních 9 měsíců. V praxi je už 30 let. Nikdy předtím o žádném takovém neobvyklém úmrtí lékařů neslyšel. Za 30 let nula. Proč nyní najednou slyší o tolika úmrtích a proč se všechna tato úmrtí stala velmi brzy po očkování?

Od 13. července do 28. července zemřelo 7 lékařů, tedy v průměru každý druhý den jeden lékař po dobu dvou týdnů. A příčiny úmrtí byly statisticky neobvyklé: dva zemřeli při plavání (což je velmi vzácné), jeden zemřel ve spánku (velmi vzácné) atd.

Kontroloři faktů nás všechny ujišťují, že všichni tito lékaři zemřeli z jiných důvodů; to, že všichni zemřeli hned po očkování, byla prostě smůla. To není správný metr. Kontroloři faktů nám musí říct, kdy se to stalo naposledy, kdy během 14 dnů zemřelo 7 lékařů z neobvyklých příčin. Nemohou. To je bezprecedentní.

Kanadští lékaři nadále ignorují úmrtí, která jsou jim na očích, a nadále věří tomu, co se jim řekne. Předpovídám, že další záběry budou ještě horší.

Bohužel si myslím, že kanadští lékaři na to nikdy nepřijdou.

14 úmrtí mladých lékařů za posledních 9 měsíců, všechna krátce po očkování

Kanadští lékaři stále stojí fronty na očkování, aby byli „chráněni“ před nemocí, která je snadno léčitelná kombinací léků s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.

Přítel lékař v Kanadě si pasivně všímal předčasných úmrtí lékařů v Kanadě krátce poté, co byli nuceni dostat třetí a čtvrtou dávku vakcíny. Poslal mi tyto níže uvedené obrázky, které mu byly zaslány. Aktivně je nezkoumal. Je pravděpodobné, že úmrtí, o kterých neví, je mnohem více.

Hádejte, kolik podobných úmrtí (mladých lékařů, kteří nečekaně zemřeli z podivných příčin) zaznamenal za posledních 30 let praxe? Ano, nula.

Zarážející je, že se jedná o vakcínu, která podle této studie CDC téměř znemožňuje, abyste po očkování zemřeli. Přesto všichni tito lékaři krátce po očkování zemřeli. Lékaři jsou mrtví, takže studie CDC musí být chybná.

Kupodivu se o žádném z těchto úmrtí nepsalo v kanadských mainstreamových médiích, takže jsem si myslel, že byste o nich měli vědět.

Ve zprávách Health Impact News se psalo o šesti nedávných úmrtích: 6 kanadských lékařů zemřelo během dvou týdnů poté, co v jedné nemocnici začali zaměstnancům podávat 4. posilovací injekce COVID.

Řeknu to jasně. Není možné, aby 14 kanadských lékařů zemřelo krátce po očkování, pokud s vakcínou není něco v nepořádku. Tečka. Tečka. Každá z těchto událostí je velmi vzácná. To, že jsou takto seskupeni, je jistým znamením, že je vakcíny zabily.

Každý poctivý vědec by vycházel z této hypotézy jako z nejzřejmější a zamítl by ji pouze v případě, že by existovaly přesvědčivé důkazy o opaku.

Vakcína zabíjí lidi nenápadnými způsoby, které lékaři NEvyšetřují. Záměrně se dívají jinam.

Dvěma nejoblíbenějšími metodami, které vakcína používá k usmrcení lidí, jsou urychlení rakoviny (která mohla začít po dřívější dávce) a způsobení náhlé smrti, která, pokud osoba řídí nebo plave, vypadá jako autonehoda nebo utonutí.

Téměř všichni soudní lékaři se při posuzování úmrtí způsobeného očkováním dívají jinam.

Znám například technika, který pracuje pro soudního lékaře, který vidí všechny ty podivné „krevní sraženiny“, ale říká, že patologové „nechtějí poslouchat ani vyšetřovat“!

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Proč se lidé dívají jinam? Protože chtějí, aby pandemie zmizela, a je jim řečeno, že vakcína je jediným východiskem z pandemie, takže se při špatných zprávách dívají jinam.

Kontroloři faktů: nic k vidění, přátelé. Jděte dál.

Podle ověřovatelů faktů žádný z těchto lékařů nezemřel na následky injekcí, všichni zemřeli z jiných příčin. Hloupost. Vakcína vždycky zabíjí lidi tím, že jim zastaví srdce, mozek atd. takže to vždycky vypadá, že zemřeli na něco jiného, protože to tak bylo.

Když však normálně zdraví lidé náhle zemřou v rychlém sledu, je naprosto neupřímné vyloučit, že by příčinou úmrtí byla vakcína.

Kontroloři faktů však opomíjejí, že v mnoha případech se nemoci často objevily již po prvním očkování a s dalšími očkováními se zhoršovaly. Nějak jim vždy uniká, že vakcína urychlila úmrtí. Skutečnost, že všichni tito lékaři zemřeli v těsné blízkosti očkování, je příliš náhodná.

Kanadští lékaři budou i nadále věřit „bezpečnému a účinnému“ příběhu, protože k tomu jsou vyškoleni: věřit autoritám.

Moji přátelé lékaři v Kanadě prostě nemohou uvěřit, jak vymyté mozky mají jeho kolegové. Nula úmrtí za 30 let, a teď najednou 14 úmrtí za 9 měsíců, každé krátce po očkování. Ale no tak. To není smůla. To snad ne.

Kanadští lékaři budou i nadále ignorovat statistiky, věřit „ověřovatelům faktů“ a stát ve frontě na injekce. V dalším kole to bude ještě horší.

14 kanadských lékařů, kteří zemřeli po podání vakcíny

Od 13. července do 28. července zemřelo 7 lékařů… tedy v průměru jeden lékař každý druhý den po dobu dvou týdnů.

Vincent Mak

Zemřel 3. srpna 2022 ve 12:45 hodin. Můj přítel ho znal. Píše se o něm zde a zde.

Dr. Bradley James Harris

14. března 2022. Jeho smrt zůstala bez povšimnutí.

Takových je jistě mnohem více.

Postiženi nejsou jen lékaři

Lékaři, sportovci, celebrity jsou velmi viditelní.

Tento „problém“ se vyskytuje všudeJedinou otázkou je, zda mu lidé věnují pozornost.

Přečtěte si tento příspěvek Anity Jader. Dává pozor.

Zeptejte se sami sebe: viděli jste někdy v životě podobný příspěvek? Myslíte si, že je to „normální“?

Přečtěte si tento příspěvek o svatbě Wayna Roota. V podstatě provedl postmarketingovou randomizovanou klinickou studii, kterou CDC nikdy neprovedla. Do jeho „studie“, která trvala pouhých 8 měsíců, bylo „zařazeno“ pouze 200 lidí. Výsledky jsou ohromující a nelze je vysvětlit jen „smůlou“. Jiné vysvětlení není možné: vakcíny jsou katastrofa.

Waynovi očkovaní přátelé měli 26% riziko vážného zranění a 7% pravděpodobnost úmrtí ve srovnání s 0% úrovní u jeho neočkovaných přátel ve stejném časovém období. Právě takovouto observační studii by mělo CDC provádět… ale ze zřejmých důvodů to nedělá (vyvolalo by to váhání s očkováním).

Připadá vám to jako bezpečná vakcína?

Průzkumy: 10 % lidí má výčitky svědomí, že si vakcínu dali, 15 % má po očkování nové zdravotní potíže.

Studie NIH zjistila, že u 40,2 % žen došlo po očkování ke změnám menstruace.

Zdá se, že na důkazech nezáleží, i když jsou na očích. Vakcína zasáhla reprodukční orgány 40,2 % žen, a my přesto tuto vakcínu nařizujeme?!?!!

Existují nějaké příběhy, které ukazují opak, tj. že onemocní/zemřou pouze neočkovaní? Žádné jsem nenašel!

Když jsem hledal příběhy, které by byly opačné než tento (kdy byli zraněni nebo umírali neočkovaní), žádné jsem nenašel.

Zřejmě nejsem sám. Tento průzkum je tak jednostranný, jak jen může být; říká vše, co potřebujete vědět:

Překlad obrázku výše: „Znáte nějaký příběh, kde by očkovaní byli na tom s nemocností a úmrtností ze všech příčin lépe oproti očkovaným? Všechna moje data ukazují, že vakcíny jsou katastrofou, pokud jde o výsledky v oblasti VŠECH příčin. Máte
protipříklad?”
85 % – Všechna data, která jsem viděl, ukazují, že vakcíny jsou katastrofa
0 % – Mám data, která ukazují, že očkovaní jsou na tom lépe!
15 % – Jen chci vidět, jak lidé hlasovali
438 hlasů

Průzkum ukázal, že nikdo nedokázal najít žádné příběhy.

Na ověřovatelích faktů teď je, aby vyprodukovali stovky extrémních obrácených příběhů (např. svatební příběhy Wayna Roota, kde ale umírali a byli zraněni POUZE neočkovaní).

Souhrn

Toto je částečný seznam úmrtí kanadských lékařů. V komentářích se jistě objeví další.

Klíčovým bodem je samotný počet událostí v kategorii lékařů, který je prostě příliš vysoký. Všichni tito lékaři, kteří zemřeli krátce po očkování, naznačují, že nejpravděpodobnější hypotézou je, že je očkování zabilo, např. urychlením jejich stávajícího zdravotního stavu nebo vytvořením nového zdravotního stavu nebo záhadným náhlým úmrtím.

Je tedy možné, že jedno nebo možná dvě úmrtí byla jen náhoda, ale je pravděpodobné, že zbytek ne. Takový vzorec se dříve nevyskytl.

Ve vědě jde o to zjistit, která hypotéza lépe odpovídá údajům. U údajů, které vidím, je to vždy to, že vakcíny jsou příliš nebezpečné na to, aby se používaly.

DŮLEŽITÉ

Ještě jsem neviděl příběh, který by byl zrcadlovým obrazem příběhu Waynea Roota, kde by v náhodně vybrané skupině byli zraněni a umírali pouze neočkovaní. Pokud nějaký máte, dejte mi vědět v komentářích!

Překlad: David Formánek ZDE

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *